PTA6043-2010CIA203 Bourns
  • Part Number: PTA6043-2010CIA203
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT SLIDE 20K OHM .125W 60MM
  • Category: Slide Potentiometers
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK