PTA4543-2015DPA504 Bourns
  • Part Number: PTA4543-2015DPA504
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT SLIDE 500K OHM .125W 45MM
  • Category: Slide Potentiometers
  • Status:
  • Available: 937
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN