PM74S-330N Bourns
  • Part Number: PM74S-330N
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PM74S-330N Bourns
    PM74S-330N Bourns
    PM74S-330N is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. PM74S-330N is described as FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP