PM7032S-680M Bourns
  • Part Number: PM7032S-680M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 68UH 620MA 370 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PM7032S-680M Bourns
    PM7032S-680M Bourns
    PM7032S-680M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. PM7032S-680M is described as FIXED IND 68UH 620MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F