PM7032S-3R3M Bourns
  • Part Number: PM7032S-3R3M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.2A 28 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PM7032S-3R3M Bourns
    PM7032S-3R3M Bourns
    PM7032S-3R3M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. PM7032S-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2.2A 28 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM