PM3604-300-B-RC Bourns
  • More about PM3604-300-B-RC Bourns
    PM3604-300-B-RC Bourns
    PM3604-300-B-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. PM3604-300-B-RC is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 300UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE