PM3604-15-B-RC Bourns
  • More about PM3604-15-B-RC Bourns
    PM3604-15-B-RC Bourns
    PM3604-15-B-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. PM3604-15-B-RC is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"