PM3602-250-RC Bourns
  • Available: 185
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PM3602-250-RC Bourns
    PM3602-250-RC Bourns
    PM3602-250-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. PM3602-250-RC is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS