PEC12R-4230F-S0024 Bourns
  • Part Number: PEC12R-4230F-S0024
  • Status:
  • Available: 19
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    Memory Protection Devices
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG