PDB242-E430P-504A2 Bourns
  • Part Number: PDB242-E430P-504A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB242-E430P-504A2 Bourns
    PDB242-E430P-504A2 Bourns
    PDB242-E430P-504A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB242-E430P-504A2 is described as POT 500K OHM 1/4W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W