PDB242-E420P-103B0 Bourns
  • Part Number: PDB242-E420P-103B0
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB242-E420P-103B0 Bourns
    PDB242-E420P-103B0 Bourns
    PDB242-E420P-103B0 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB242-E420P-103B0 is described as POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM