PDB242-D425P-104A1 Bourns
  • Part Number: PDB242-D425P-104A1
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/4W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB242-D425P-104A1 Bourns
    PDB242-D425P-104A1 Bourns
    PDB242-D425P-104A1 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB242-D425P-104A1 is described as POT 100K OHM 1/4W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM