PDB185-GTR02-504A2 Bourns
  • Part Number: PDB185-GTR02-504A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB185-GTR02-504A2 Bourns
    PDB185-GTR02-504A2 Bourns
    PDB185-GTR02-504A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB185-GTR02-504A2 is described as POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM