PDB185-GTR02-254C2 Bourns
  • Part Number: PDB185-GTR02-254C2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 250K OHM 1/20W CARBON R-LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB185-GTR02-254C2 Bourns
    PDB185-GTR02-254C2 Bourns
    PDB185-GTR02-254C2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB185-GTR02-254C2 is described as POT 250K OHM 1/20W CARBON R-LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH