PDB185-GTR01-504A2 Bourns
  • Part Number: PDB185-GTR01-504A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB185-GTR01-504A2 Bourns
    PDB185-GTR01-504A2 Bourns
    PDB185-GTR01-504A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB185-GTR01-504A2 is described as POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR