PDB183-GTR11-254A2 Bourns
  • Part Number: PDB183-GTR11-254A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 250K OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB183-GTR11-254A2 Bourns
    PDB183-GTR11-254A2 Bourns
    PDB183-GTR11-254A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB183-GTR11-254A2 is described as POT 250K OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM