PDB183-GTR03-103A2 Bourns
  • Part Number: PDB183-GTR03-103A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB183-GTR03-103A2 Bourns
    PDB183-GTR03-103A2 Bourns
    PDB183-GTR03-103A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB183-GTR03-103A2 is described as POT 10K OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM