PDB183-GTR01-304B0 Bourns
  • Part Number: PDB183-GTR01-304B0
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 300K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB183-GTR01-304B0 Bourns
    PDB183-GTR01-304B0 Bourns
    PDB183-GTR01-304B0 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB183-GTR01-304B0 is described as POT 300K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR