PDB182-K425K-503A Bourns
  • Part Number: PDB182-K425K-503A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 50K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K425K-503A Bourns
    PDB182-K425K-503A Bourns
    PDB182-K425K-503A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K425K-503A is described as POT 50K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE