PDB182-K420P-204A2 Bourns
  • Part Number: PDB182-K420P-204A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K420P-204A2 Bourns
    PDB182-K420P-204A2 Bourns
    PDB182-K420P-204A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K420P-204A2 is described as POT 200K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK