PDB182-K420P-104B Bourns
  • Part Number: PDB182-K420P-104B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/8W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K420P-104B Bourns
    PDB182-K420P-104B Bourns
    PDB182-K420P-104B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K420P-104B is described as POT 100K OHM 1/8W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM