PDB182-K420K-103B1 Bourns
  • Part Number: PDB182-K420K-103B1
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/8W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 56
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDB182-K420K-103B1 Bourns
    PDB182-K420K-103B1 Bourns
    PDB182-K420K-103B1 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K420K-103B1 is described as POT 10K OHM 1/8W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM