PDB182-K420K-103A2 Bourns
  • Part Number: PDB182-K420K-103A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K420K-103A2 Bourns
    PDB182-K420K-103A2 Bourns
    PDB182-K420K-103A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K420K-103A2 is described as POT 10K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH