PDB182-K230K-104A Bourns
  • Part Number: PDB182-K230K-104A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K230K-104A Bourns
    PDB182-K230K-104A Bourns
    PDB182-K230K-104A is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K230K-104A is described as POT 100K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"