PDB182-K215K-503A1 Bourns
  • Part Number: PDB182-K215K-503A1
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 50K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-K215K-503A1 Bourns
    PDB182-K215K-503A1 Bourns
    PDB182-K215K-503A1 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-K215K-503A1 is described as POT 50K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM