PDB182-GTRB1-104MN Bourns
  • Part Number: PDB182-GTRB1-104MN
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 0.06W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-GTRB1-104MN Bourns
    PDB182-GTRB1-104MN Bourns
    PDB182-GTRB1-104MN is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-GTRB1-104MN is described as POT 100K OHM 0.06W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH