PDB182-GTR01-504A2 Bourns
  • Part Number: PDB182-GTR01-504A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 500K OHM 0.06W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB182-GTR01-504A2 Bourns
    PDB182-GTR01-504A2 Bourns
    PDB182-GTR01-504A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB182-GTR01-504A2 is described as POT 500K OHM 0.06W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A