PDB181-P415K-103B Bourns
  • Part Number: PDB181-P415K-103B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-P415K-103B Bourns
    PDB181-P415K-103B Bourns
    PDB181-P415K-103B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-P415K-103B is described as POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM