PDB181-K420P-204A2 Bourns
  • Part Number: PDB181-K420P-204A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-K420P-204A2 Bourns
    PDB181-K420P-204A2 Bourns
    PDB181-K420P-204A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-K420P-204A2 is described as POT 200K OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM