PDB181-K420P-105A2 Bourns
  • Part Number: PDB181-K420P-105A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 1M OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-K420P-105A2 Bourns
    PDB181-K420P-105A2 Bourns
    PDB181-K420P-105A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-K420P-105A2 is described as POT 1M OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM