PDB181-K420K-204A2 Bourns
  • Part Number: PDB181-K420K-204A2
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-K420K-204A2 Bourns
    PDB181-K420K-204A2 Bourns
    PDB181-K420K-204A2 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-K420K-204A2 is described as POT 200K OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK