PDB181-E415F-504B Bourns
  • Part Number: PDB181-E415F-504B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 500K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-E415F-504B Bourns
    PDB181-E415F-504B Bourns
    PDB181-E415F-504B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-E415F-504B is described as POT 500K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS