PDB181-E415F-204B Bourns
  • Part Number: PDB181-E415F-204B
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 200K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PDB181-E415F-204B Bourns
    PDB181-E415F-204B Bourns
    PDB181-E415F-204B is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PDB181-E415F-204B is described as POT 200K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"