PCW1J-R24-KAB252L Bourns
  • Part Number: PCW1J-R24-KAB252L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 2.5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PCW1J-R24-KAB252L Bourns
    PCW1J-R24-KAB252L Bourns
    PCW1J-R24-KAB252L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1J-R24-KAB252L is described as POT 2.5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A