PCW1J-R24-CAB103L Bourns
  • Part Number: PCW1J-R24-CAB103L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 296
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCW1J-R24-CAB103L Bourns
    PCW1J-R24-CAB103L Bourns
    PCW1J-R24-CAB103L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1J-R24-CAB103L is described as POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"