PCW1J-C24-BAB103 Bourns
  • Part Number: PCW1J-C24-BAB103
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PCW1J-C24-BAB103 Bourns
    PCW1J-C24-BAB103 Bourns
    PCW1J-C24-BAB103 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1J-C24-BAB103 is described as POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS