PCW1J-B24-CCB253L Bourns
  • Part Number: PCW1J-B24-CCB253L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 25K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 133
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCW1J-B24-CCB253L Bourns
    PCW1J-B24-CCB253L Bourns
    PCW1J-B24-CCB253L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1J-B24-CCB253L is described as POT 25K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM