PCW1D-R24-EAB503L Bourns
  • Part Number: PCW1D-R24-EAB503L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 50K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 1,732
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCW1D-R24-EAB503L Bourns
    PCW1D-R24-EAB503L Bourns
    PCW1D-R24-EAB503L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1D-R24-EAB503L is described as POT 50K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE