PCW1D-B24-NAD104 Bourns
  • Part Number: PCW1D-B24-NAD104
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about PCW1D-B24-NAD104 Bourns
    PCW1D-B24-NAD104 Bourns
    PCW1D-B24-NAD104 is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1D-B24-NAD104 is described as POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"