PCW1D-B24-BAB502L Bourns
  • Part Number: PCW1D-B24-BAB502L
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 438
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCW1D-B24-BAB502L Bourns
    PCW1D-B24-BAB502L Bourns
    PCW1D-B24-BAB502L is manufactured by Bourns and is categorized in the Rheostats category. PCW1D-B24-BAB502L is described as POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM