MF-R185-2-99 Bourns
  • Part Number: MF-R185-2-99
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 10,202
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V