FW70A7R50JA Bourns
  • Available: 1,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FW70A7R50JA Bourns
    FW70A7R50JA Bourns
    FW70A7R50JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW70A7R50JA is described as RES 7.5 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM