FW70A22R0JA Bourns
  • More about FW70A22R0JA Bourns
    FW70A22R0JA Bourns
    FW70A22R0JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW70A22R0JA is described as RES 22 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.