FW50A5R10JA Bourns
  • More about FW50A5R10JA Bourns
    FW50A5R10JA Bourns
    FW50A5R10JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW50A5R10JA is described as RES 5.1 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM