FW30A22R0JA Bourns
  • More about FW30A22R0JA Bourns
    FW30A22R0JA Bourns
    FW30A22R0JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW30A22R0JA is described as RES 22 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"