FW20A9R10JA Bourns
  • More about FW20A9R10JA Bourns
    FW20A9R10JA Bourns
    FW20A9R10JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW20A9R10JA is described as RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.