FW20A4R70JA Bourns
  • Available: 3,433
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FW20A4R70JA Bourns
    FW20A4R70JA Bourns
    FW20A4R70JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW20A4R70JA is described as RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"