FW20A47R0JA Bourns
  • Available: 3,802
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FW20A47R0JA Bourns
    FW20A47R0JA Bourns
    FW20A47R0JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW20A47R0JA is described as RES 47 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM