FW20A20R0JA Bourns
  • More about FW20A20R0JA Bourns
    FW20A20R0JA Bourns
    FW20A20R0JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW20A20R0JA is described as RES 20 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE