FW10A5R60JA Bourns
  • More about FW10A5R60JA Bourns
    FW10A5R60JA Bourns
    FW10A5R60JA is manufactured by Bourns and is categorized in the Through Hole Resistors category. FW10A5R60JA is described as RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.